Griovimo ir demontavimo darbai

Pradinis bet kokio buto remonto etapas yra senų dangų, sienų, pertvarų demontavimas ir griovimo darbai. Labai svarbu, kad jie būtų atlikti laikantis visų reikalavimų, taisyklių ir standartų. Neįvykdžius šio darbo, neįmanoma atlikti nei kosmetinio, nei kapitalinio remonto. Tai yra būtina, nes tolimesni remonto darbai bus tiesiog neįmanomi.

Reikėtų suprasti, kad galutinis remonto rezultatas priklauso ne tik nuo naudojamų medžiagų kokybės ar statybininkų kvalifikacijos. Didelę reikšmę turi ir griovimo darbai bei jų kokybė.

Kokie gali būti griovimo darbai

Griovimo sudėtingumas nustatomas atsižvelgiant į objekto būklę. Tai gali būti: sienų, pertvarų, durų ir langų, lubų, grindų demontavimas ir išardymas, įmontuotos santechnikos ir baldų išmontavimas.

Atliekant kosmetinį remontą, atliekamas dalinis arba visiškas tinko valymas, plytelių ar tapetų nuėmimas. Pilno remonto atvejų – visiškas pertvarų ir lubų šalinimas, taip pat tapetų nuėmimas, grindų lyginimas. Naujos statybos pastatuose dažniausiai apsiribuojama pertvarų griovimų.

Savarankiškų griovimo darbų ypatumai

Norėdami savarankiškai atlikti griovimo darbus, jums reikės specialios įrangos ir specialių darbo drabužių, įskaitant respiratorius ir statybines kaukes. Taip pat reikės daugybės maišų šiukšlių surinkimui ir vėlesniam jų utilizavimui.

Griovimo darbai sukelia daug triukšmo ir yra didelė tikimybė pažeisti komunikacijas, vamzdžius ir įvairius laidus. Dideliems remonto darbams taip pat gali tekti išardyti senas sistemas.

Vienas pavojingiausių darbų yra sienų ir pertvarų demontavimas. Savarankiškai, be specialistų pagalbos, tai atlikti yra labai sunku ir ypač pavojinga. Reikėtų pabrėžti, kad neteisingai atlikus demontavimo ar griovimo darbus bus neįmanoma parduoti buto ar namo, o legalizuoti netvarkingą pertvarkymą yra gana sunku.

Patikėkite darbus atlikti profesionalų įmonei

Klientas rinkdamasis įmonę, kuriai jis bus pasirengęs patikėti savo turto demontavimą, visada turi atsižvelgti į optimalų siūlomų paslaugų kokybės ir kainos santykį. Šiuo atžvilgiu mūsų įmonė yra puikus pasirinkimas.

Mes darbus atliekame kokybiškai, greitai ir laiku.

Visą informaciją teikiame tel:.

Tel:. +370 670 68788