Baldų išvežimas Vilniuje

Mes pasirūpinsime jūsų senais baldais bei buitine technika.

Daugelis žmonių mėgsta atnaujinti buto interjerą naujais buities daiktais – baldais, buitine technika, elektronika ir t.t. Prieš pirkdami naujus daiktus ir norėdami atnaujinti savo gyvenamosios vietos interjerą, visada turite pagalvoti, kur dėsite senas sofas, skalbimo mašinas, vonias ir kitus daiktus. Svarbu pabrėžti, kad didelio gabarito šiukšles yra griežtai draudžiama išmesti į buitinių atliekų konteinerius. Įstatymas numato baldų utilizavimo tvarką, kuriuos privalo laikytis visi Lietuvos piliečiai.

Kodėl verta rinktis profesionalų pagalbą?

Nešdami spintas ar lovas, turite mokėti elgtis su sunkiais daiktais. O kad nepažeisti gyvenamosios vietos vidaus apdailą ir tuo labiau savo sveikatą, geriau nereikalingų baldų išnešimą ir utilizavimą patikėkite profesionalams.

Taip pat svarus aspektas kreipiantis pas profesionalus yra tas, kad atsikratymas jūsų baldais nereiškia tiesiog jų išvežimo į sąvartyną. Šiais laikais utilizacija reiškia perdirbimą, po kurio likusios atliekos bus ir toliau naudojamos  kitoms žmonijos reikmėms. Tai svarbu aplinkosaugos požiūriu.

Taupykite laiką

Šiais laikais, butų ir namų savininkai turi suvokti, kad tiesiog išmesti baldų prie konteinerio, kaip buvo anksčiau, negalima. Didelių gabaritų atliekas būtinai reikia utilizuoti. Jeigu elgsitės senamadiškai, turėsite mokėti baudas. Taupykite savo laiką ir planetos išteklius.

Susisiekite ir gaukite geriausią pasiūlymą!

Telefonas: +370 670 68788

Darbo laikas: 7.00 – 21.00