Baldų ir didelių gabaritų šiukšlių išvežimas

Daugelis žmonių mėgsta atnaujinti buto interjerą naujais buities daiktais – baldais, buitine technika, elektronika ir t.t. Prieš pirkdami naujus daiktus ir norėdami atnaujinti savo gyvenamosios vietos interjerą, visada turite pagalvoti, kur dėsite senas sofas, skalbimo mašinas, vonias ir kitus daiktus. Svarbu pabrėžti, kad didelio gabarito šiukšles yra griežtai draudžiama išmesti į buitinių atliekų konteinerius. Įstatymas numato baldų utilizavimo tvarką, kuriuos privalo laikytis visi Lietuvos piliečiai.

Ką daryti su sena sofa?

Jeigu baldas, kuriuo norite atsikratyti yra geros būklės ir gali kam nors dar praversti, verta jį parduoti. Pakanka įdėti skelbimą į internetą, pridėti keletą nuotraukų ir nustatyti kainą mažesnę už rinkos vidurkį. O pirkėjas pats pasirūpins išvežimu.

Vienintelis šio būdo trūkumas – visas pardavimo procesas gali užtrukti gana ilgai.

Tačiau ką daryti jeigu senais baldais ar buitine technika norite atsikratyti kuo skubiau?

Yra it kitų neigiamų aspektų, sprendžiant problemą pačiam:

  • Galimas grindų pažeidimas
  • Pernelyg didelis triukšmas trukdantis kaimynams
  • Galimas durų staktų pažeidimas
  • Nugaros patempimas, išvaržos ir t.t

Todėl čia į pagalba ateina įmonė, kuri užsiima didelių gabaritų daiktų utilizacija.

Kodėl verta rinktis profesionalų pagalbą?

Nešdami spintas ar lovas, turite mokėti elgtis su sunkiais daiktais. O kad nepažeisti gyvenamosios vietos vidaus apdailą ir tuo labiau savo sveikatą, geriau nereikalingų baldų išnešimą ir utilizavimą patikėkite profesionalams.

Taip pat svarus aspektas kreipiantis pas profesionalus yra tas, kad atsikratymas jūsų baldais nereiškia tiesiog jų išvežimo į sąvartyną. Šiais laikais utilizacija reiškia perdirbimą, po kurio likusios atliekos bus ir toliau naudojamos  kitoms žmonijos reikmėms. Tai svarbu aplinkosaugos požiūriu.

Taupykite laiką

Šiais laikais, butų ir namų savininkai turi suvokti, kad tiesiog išmesti baldų prie konteinerio, kaip buvo anksčiau, negalima. Didelių gabaritų atliekas būtinai reikia utilizuoti. Jeigu elgsitės senamadiškai, turėsite mokėti baudas. Taupykite savo laiką ir planetos išteklius.

Visą informaciją teikiame tel:.

Tel:. +370 670 68788

baldu isvezimas