MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS:

Jeigu jus domina profesionalus, nebrangus ir greitas bet kokios rūšies šiukšlių išvežimas, būtinai susiekite su mumis. Visą išsamią informaciją apie paslaugų rūšis, kainas bei užsakyti šiukšlių išvežimą galite paskambinę mums telefonu arba parašę žinutę.

Paskambinę mums jūs įsitikinsite, kad mūsų siūlomos kainos yra žemesnės negu siūlo kitos panašaus profilio įmonės, o pradėję dirbti – gausite patikimą ir profesionalų partnerį.

 

Mes pasirūpinsime jūsų senais baldais bei buitine technika. Jeigu reikės išardysime, taip pat išnešime, pakrausime, išvešime ir utilizuosime.

Jums nereikės nekuo rūpintis. Visą darbą palikite mums.

Jeigu turite kokių nors klausimų – drąsiai skambinkite! Padėsime, patarsime ir išspręsime jūsų problemą su senais ir nereikalingais baldais.

 

Statybinės atliekos – tai statybos ir griovimo metu susidarančios įvairių statybinių medžiagų atliekos: betonas, plytos, mineralinė, akmens ir stiklo vata, gipso ir izoliacinės medžiagos ir kt.

Mūsų statybinių atliekų surinkimo ir išvežimo paslaugomis gali naudotis statybos rangovai, pramonės įmonės, bendrovės, atliekančios savo biuro patalpų remontą, renovaciją, taip pat gyventojai, sukaupę didelį kiekį tokių atliekų.

Jums reikia išgriauti sieną, pertvaras, o gal išardyti senas grindis? Greičiausias ir paprasčiausias būdas – užsakyti mūsų paslaugas.

Atliekame pastatų griovimo, grindų ardimo bei sienų griovimo darbus. Atlikus griovimo darbus, taip pat sutvarkome teritoriją ir išvežame statybinį laužą.

Telefonas:

+370 670 68788

šiukšliu išvežimas